AKCIA ADIEL Maca negra FORTE, 90 kapsúl Zväčšiť

ADIEL Maca negra FORTE, 90 kapsúl

 Maca negra je najsilnejší a najkvalitnejší druh, ktorý je typicky pre svoju čiernofialové farbu. Maca negra sa radí medzi superpotraviny a reguluje predovšetkým hormonálne hladiny tela. 

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

12,90 €

Detaily

Maca horská (Lepidium Meyenii) je rastlina rastúca v Južnej Amerike. Maca negra je najsilnejší a najkvalitnejší druh, ktorý je typicky pre svoju čiernofialové farbu. Maca negra sa radí medzi superpotraviny a reguluje predovšetkým hormonálne hladiny tela.

Hlavnými účinkami peruánskej čiernej macy je vplyv na plodnosť mužov aj ženy, zvýšenie libida, podpora erekcie, vitality a stimuláciu sexuálnych funkcií. Vďaka týmto účinkom je známa ako „peruánska modrá pilulka“.PRE ŽENY predstavuje čierna maca ideálnu pomoc pri vyváženie hormónov estrogénu a progesterónu v tele. Zároveň Maca negra FORTE zabraňuje vzniku estrogénovej dominancie, ktorá je častým dôvodom neplodnosti alebo spontánnych potratov. Vďaka vplyvu macy negra na sexuálne libido pomáha pri ženskej frigidite a pôsobí ako prírodné afrodiziakum. Čierna maca pôsobí výborne všeobecne na kompletné hormonálne vyváženie.

  • Má vplyv na plodnosť ženy
  • Zvyšuje sexuálne libido
  • Reguluje hormonálnu nerovnováhu
  • Vyrovnáva menštruačnú nepravidelnosť
  • Potláča symptómy menopauzyPRE MUŽOV
 je Maca negra FORTE vhodná na posilnenie sexuálneho apetítu, zlepšenie kvality a množstva spermií. Čierna maca pôsobí pozitívne na prostatu, pomáha pri impotencii. Pokiaľ chcete predchádzať problémom s počatím a riziku straty plodnosti je Maca negra FORTE perfektným doplnkom stravy, ktorý navyše vášmu telu dodá vitalitu a potrebnú silu.

  • Vhodné riešenie pri mužskej impotencii
  • Pri neplodnosti zvyšuje počet a pohyblivosť spermií
  • Podporuje erekciu
  • Kladne pôsobí na prostatu
  • Podporuje rast a udržanie svalovej hmoty (ako prírodná alternatíva steroidného anabolikua pre športovcov)

Zloženie:

100% čistý prášok maca horská (Lepidium Meyenii)

Balenie:

90 kapsúl, 1 kapsula obsahuje 400 mg, celé balenie 36 g

Dávkovanie:

Užívajte 2-3 kapsule denne, ideálne pred jedlom. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku. Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

Upozornenie:
Doplnok výživy nepoužívame ako na náhradu za normálnu stravu. Dôležitý je zdravý životný štýl a správna životospráva! Neprekračujeme predpísanú dennú dávku! Neužívať v prípade výskytu alergie na niektoré zložky výrobku! Skladovať na suchom mieste z dohľadu a dosahu detí!


Výrobca
:
ADIEL s. r. o.


Distribútor
:
Medimes spol. s r.o, Veľká Okružná 43, 010 01 Žilina, Slovensko

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

ADIEL Maca negra FORTE, 90 kapsúl

ADIEL Maca negra FORTE, 90 kapsúl

 Maca negra je najsilnejší a najkvalitnejší druh, ktorý je typicky pre svoju čiernofialové farbu. Maca negra sa radí medzi superpotraviny a reguluje predovšetkým hormonálne hladiny tela. 

Napísať názor