Znížená cena FertilMan Plus zlepšuje kvalitu spermií Zväčšiť

FertilMan Plus zlepšuje kvalitu spermií

Zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín a antioxidantov. Odporúča spolok andrológov. Obsahuje 120 tabletiek.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

46,90 €

-2,10 €

49,00 €

Vlastnosti

BLOZ7 3031061
BLOZ12 3031061

Detaily

Problémy s plodnosťou sú stále častejšie - podľa posledných štatistík asi 12-15% populácie v reprodukčnom veku sa dotýka neplodnosť. U neplodných párov, 40% prípadov neplodnosti sa týka ženy alebo muža, a v 20% prípadoch obaja partneri majú problém s plodnosťou. Štúdie tiež dokazujú, že 50% párov má problémy s plodnosťou, lebo vedú nezdravý životný štýl.

Ponúkame vyriešenie týchto problémov, užívajúc FertilMan Plus ™ - je to doplnok stravy navrhnutý na zlepšenie kvality spermií. Špeciálne vybraná formula podporuje pohyblivosť spermií a ich počet, morfológiu a objem spermií.

Zlepšenie parametrov spermy u mužov, ktorý sa snažia o potomstvo. FertilMan Plus - je to doplnok výživy navrhnutý na zlepšenie kvality spermií. Špeciálne vybraná formula podporuje pohyblivosť spermií, množstvo, morfológiu a objem.

FertilMan Plus by mali používať muži, ktorý majú problém s nízkou kvalitou spermy ešte pred snažením sa o potomstvo.
Prvky ktoré obsahuje FertilMan Plus sú obzvlášť účinné pre mužskú plodnosť a kvalitu spermy. Je to jedinečná zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín a antioxidantov, ktorá bola špeciálne vybraná, kvôli jej vlastnostiam, ktoré podporujú produkciu spermií.


Jedno balenie obsahuje 120 tabletiek - mesačná liečba.


Mužom ktorý sa snažia o potomstvo sa odporúča už 3 mesiace predtým začať užívať FertilMan Plus. Tri mesiace je priemerný čas na dozrievanie zdravých spermií (72dní).


Zloženie

Výrobok neobsahuje žiadne byliny, iba vitamíny, minerály a antioxidanty s klinicky doloženými účinkami, priaznivo ovplyvňujúcimi mužskú plodnosť. Je vhodný aj pre vegetariánov.

   

Zloženie

Denná dávka

RDA% *

Pozitívny vplyv na plodnosť Pozitívny vplyv na celkové zdravie

L-Karnitín  

1200 mg ** + +

L-Arginín

280 mg ** + +

Vitamín C  

180 mg 225 + +

Magnézium

60 mg 20 + +

L-Taurín

50 mg ** + +

Koenzým Q10  

40 mg ** +

Vitamín E

30 mg 250 +

Zinok

20 mg 200 + +

Niacín

(Vit. B3)  

18 mg 112 +  

Železo

15 mg 107 +

Vitamín B5

10 mg 168 +

Vitamín B6  

10 mg 714 +

Vitamín B1

5 mg 472 +  

L-glutatión

5 mg ** +  

Vitamín B2

5 mg 344 +  

Meď

1 mg 100 +

Vitamín A

800 µg ** +  

Kyselina listová

400 µg 200 + +

Selén

120 µg 218 +

Vitamín B12

60 µg 2400 +

Vitamín D3

12 µg 240 +  

    

L-Karnitín - hrá kľúčovú úlohu v energetickom metabolizme spermií. Veľa výskumných štúdií dokázalo, že karnitín hrá dôležitú úlohu vo funkcii spermií, ovplyvňuje ich pohyblivosť, morfológiu, koncentráciu a množstvo. L-karnitín môže tiež pomôcť chrániť spermie pred negatívnym vplyvom mnohých voľných radikálov.

L-Arginín - jedná sa o aminokyselinu ovplyvňujúcu kvalitu, množstvo a zdravie spermií.

Zinok - je nesmierne dôležitý v procese tvorby spermií. Zlepšuje: hustotu spermií, zvýšuje počet buniek rýchlo pohybujúcich sa spermií a zvyšuje hladinu testosterónu, ktorý je kľúčom k spermatogenéze. Jeho nedostatok môže spôsobiť impotenciu, neplodnosť a nízky počet spermií.

Selén - je silný antioxidant. Príliš nízky obsah selénu v potrave má vplyv na zlú pohyblivosť spermií.

Vitamín B12 - je zapojený do dozrievania buniek a syntézu DNA. Jeho nedostatok znižuje počet spermií a ich pohyblivosť.

Vitamín C - antioxidant prítomný v semennej plazme. Môže zvýšiť počet a pohyblivosť spermií a znižuje riziko poškodenia. Užívanie vitamínu C zlepšuje kvalitu spermií fajčiarov.

Vitamín E - antioxidant, ktorý prispieva k zlepšeniu celkového zdravotného stavu spermie a môže zvýšiť schopnosť spermií na spojenie s vajíčkom. Vitamín E je antioxidant, ktorý pomáha znížiť množstvo voľných radikálov.

Glutatión - má kľúčový význam pre obranu spermií proti voľným radikálom, chráni ju pred oxidačným poškodením. Deficit glutatiónu zhoršuje pohyblivosť spermií.

Koenzým Q10 - pôsobí ako antioxidant. Štúdie ukázali koreláciu medzi koenzýmom Q 10 a zdravou úrovňou spermií.

Kyselina listová - zohráva dôležitú úlohu v raste a delení buniek. Štúdie naznačujú, že suplementácia kyseliny listovej a zinku zvyšuje zdravie spermií.

Vitamín D3 - pomáha pri produkcii pohlavných hormónov u mužov. Nedávne štúdie ukázali, že hladina vitamínu D3 u mužov je priamo zodpovedná za kvalitu spermií. Vitamín D môže zvýšiť hladinu testosterónu, čo má vplyv na mužskú plodnosť.


Zloženie:
Denná dávka 4 kapsle obsahujú:
L-Karnitín (1200 mg), L-Arginín (280 mg), Vitamín C (180 mg), Horčík (60 mg), L-Taurin (50 mg), Koenzym Q10 (40 mg), Vitamína E (30 mg), Zinok (20 mg), Niacín (Pozri. b3) (18 mg), Żelezo (15 mg), Vitamín B5 (10 mg), Vitamín B6 (10 mg), Tiamin (Pozri B1) (5 mg), L-Glutation (5 mg), VitamínB2 (5 mg), Meď (1 mg), Vitamín A (800 μg), Kyselina Listová(400 μg), Selén (120 μg), Vitamín B12 (60 μg), Vitamín D3 (12 μg),

Použit

Balenie: 120 tabliet po 1500 mg (mesačná liečba), čistá hmotnosť 180 g.


Dávkovanie:
2 tabletky 2 krát denne, ráno počas raňajok a počas hlavného jedla dňa. Zapíjame vodou alebo nápojom. Nepoužívame na lačno!

Skladovanie:
Výrobok skladujeme na suchom mieste mimo dohľadu a dosahu detí!

Upozornenie!
Doplnkami výživy nenahradzujeme pravidelnú dennú stravu.! Dôležitá je správna životospráva a zdravý životný štýl. Neprekračujeme doporučenú dennú dávku. V prípade alergie na niektorú zo zložiek prípravok neužívame!
Číslo typu a dátum výroby na zadnej časti balenia!

Výrobca:
Babystart Limited, UK

Distribútor:

Medimes spol. s r.o, Veľká Okružná 43, 010 01 Žilina, Slovensko

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

FertilMan Plus zlepšuje kvalitu spermií

FertilMan Plus zlepšuje kvalitu spermií

Zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín a antioxidantov. Odporúča spolok andrológov. Obsahuje 120 tabletiek.

Napísať názor

Príslušenstvo