Adiel Kotvičník zemný FORTE, 90 kapsúl Zväčšiť

Adiel Kotvičník zemný FORTE, 90 kapsúl

Kotvičník zemní FORTE (Tribulus terrestris) s vitamínem E pôsobí na hormonálnu aktivitu a pohlavné orgány ešte silnejšie než bežný kotvičník na trhu.

Viac detailov

Dostupnosť: Na sklade

17,90 €

Detaily

Kotvičník zemní FORTE (Tribulus terrestris) s vitamínem E pôsobí na hormonálnu aktivitu a pohlavné orgány ešte silnejšie než bežný kotvičník na trhu. To sa dá objasniť tým, že pri jeho užívaní by majo dôjsť ku zvýšenej tvorbe testosterónu u mužov a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH) a estradiolu u žien.

Tento kotvičník nie je namletá bylina, ale koncentrát z tejto rastliny v pomere 4:1. TO je najvyššia koncentrácia účinnej látky na trhu. Naviac je veľkou výhodou koncentrátu mnohonásobne vyššia vstrebateľnosť účinných látok a rýchlosť účinku oproti klasickej namletej byline.


Sušený koncentrát je nasypaný do celulózovej kapsúl vhodných pre osoby s vyšším krvným tlakom, osoby s vyššou hladinou cholesterolu, vegetariánov a vegánov.

Zvýšenie hodnôt týchto hormónov môže mať pozitívny vplyv:

  • u mužov na zlepšenie plodnosti a kvality spermií, zvýšenie ich počtu, zvýšenie sexuálneho libida a zlepšený fyzický stav, nárast svalovej hmoty a rýchlejšia regenerácia
  • u žien na proces ovulácie, vyššie šance na dozretie vajíčka, jeho včasné uvoľnenie, nárast sexuálnej túhy, zmiernenie negatívnych klimakterických príznakov, potláčanie nespavosti, napätia, depresií, návalov tepla, premien nálad a podráždenosti i redukcií telesného tuku.

Zloženie
:

koncentrát kotvičníku zemného (tribulus terrestris) v pomere 4:1, vitamín E

Balenie:

90 kapsúl, 1 kapsula obsahuje 400mg účinných látok (380mg kotvičníku zemného a 20mg vitamínu E)


Dávkovanie:

Užívajte 2 – 3 kapsle denne – po jedle. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku. Maximálna odporučená denná dávka kotvičníku je 2000mg denne.

Upozornenie:
Doplnok výživy nepoužívame ako na náhradu za normálnu stravu. Dôležitý je zdravý životný štýl a správna životospráva! Neprekračujeme predpísanú dennú dávku! Neužívať v prípade výskytu alergie na niektoré zložky výrobku! Skladovať na suchom mieste z dohľadu a dosahu detí!


Výrobca:
ADIEL s. r. o.


Distribútor:
Medimes spol. s r.o, Veľká Okružná 43, 010 01 Žilina, Slovensko

Hodnotenie zákazníkov

Napísať názor

Adiel Kotvičník zemný FORTE, 90 kapsúl

Adiel Kotvičník zemný FORTE, 90 kapsúl

Kotvičník zemní FORTE (Tribulus terrestris) s vitamínem E pôsobí na hormonálnu aktivitu a pohlavné orgány ešte silnejšie než bežný kotvičník na trhu.

Napísať názor